Oferta pracy: analityk informacji (zakończone)

Obecnie dla naszego Klienta działającego w branży wywiadu gospodarczego i bezpieczeństwa w biznesie, poszukujemy osoby na stanowisko: Analityk informacji.

To praca dla osoby która lubi zdobywać i weryfikować informacje, poszukiwać prawdy. Która zwraca uwagę na szczegóły i potrafi łączyć poszczególne drobne elementy w większą całość.

Cel stanowiska:

Realizacja raportów w zakresie wywiadu gospodarczego, śledztw, obserwacji, analizy konkurencji, weryfikacji prawdziwości informacji w CV.

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie raportów analitycznych.
  • Wyszukiwanie, weryfikacja i analiza informacji z otwartych źródeł polskich i zagranicznych.
  • Wyjścia do sądów, urzędów, kancelarii prawnych w celu pozyskania dokumentacji, wykonania zdjęć.
  • Tworzenie, dostosowywanie ofert pod kątem danego projektu/klienta.
  • Bieżący kontakt mailowy i telefoniczny z klientem dla którego realizowany jest projekt, omawianie postępów w pracy.
  • Aktywne wspieranie działań marketingowych firmy na portalach facebook oraz linkedin.
  • Okazjonalne pisanie tekstów eksperckich lub marketingowych związanych z tematyką wykonywanego zawodu w celach promocji marki osobistej i firmy.
  • Nieustanne dokształcanie się w zakresie OSINT, wywiad gospodarczy.

Oczekiwania:

  • Rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia, skrupulatność i zwracanie uwagi na szczegóły.
  • Zdolność do pracy pod presją czasu, zdolność szybkiego uczenia się i krytycznego myślenia.
  • Terminowość.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu min. średnio zaawansowanym. Wykorzystanie języka angielskiego na porządku dziennym (pisanie raportów, kontakt z klientem).
  • Biegła znajomość środowiska pakietu MS Office (w szczególności MS Word i MS Power Point).
  • Co najmniej podstawowa wiedza na temat działalności podmiotów gospodarczych w Polsce, Kodeksu Spółek Handlowych.
  • Umiejętność swobodnego poruszania się w Internecie.

Oferujemy:

  • Pracę w polskiej firmie w dobrej atmosferze, opartej o wzajemne zaufanie.
  • Zdobycie unikalnej wiedzy i kompetencji.
  • Możliwość zaangażowania w projekty o wymiarze międzynarodowym.
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym.
  • Wynagrodzenie w wysokości 3400-4800 zł brutto, uzależnione od umiejętności i doświadczenia Kandydata.

Prosimy o przesłanie CV na adres: warszawa@personia.pl oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych za pomocą formularza dostępnego na naszej stronie: https://www.warszawa.personia.pl/rodo/