Oferta pracy: Doradca w Call Centre (Skarżysko-Kamienna)

Obecnie dla naszego Klienta działającego w branży fotelików samochodowych, poszukujemy osoby na stanowisko: Doradca w call centre

Twoja praca będzie przekładać się na ratowanie życia dzieci, które mogą uczestniczyć w wypadkach samochodowych.

Poszukujemy doradcy do naszego CC który będzie obsługiwał klienta poprzez połączenia przychodzące, jak i  rozmowy na czacie.

Miejsce pracy: Skarżysko-Kamienna

Zakres obowiązków:

  • obsługa połączeń przychodzących na infolinię
  • komunikacja z Klientami za pomocą czatów internetowych
  • doradzanie Klientom w wyborze oferty i odpowiadanie na pytania
  • umawianie wizyt w punktach stacjonarnych firmy
  • działania sprzedażowe na ciepłej bazie Klientów

Oczekiwania:

  • Postawa proaktywna, życzliwość i pozytywne nastawienie do ludzi.
  • Doświadczenie zawodowe pracy w Call Centre/ Contact Centre.
  • Umiejętności handlowe.
  • Umiejętność aktywnego słuchania.
  • Chęć do zdobywania nowej wiedzy i ciągłego rozwoju.
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym 9-17/12-20 oraz do pracy w soboty.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie rodzinnej w przyjemnej atmosferze, opartej o wzajemne zaufanie.
  • Zdobycie unikalnej wiedzy i kompetencji.
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym.

Prosimy o przesłanie CV na adres: warszawa@personia.pl oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych za pomocą formularza dostępnego na naszej stronie: https://www.warszawa.personia.pl/rodo/