Oferta pracy: Handlowiec (zakończone)

Obecnie dla naszego Klienta działającego w branży dekoracyjnej i florystycznej, poszukujemy osoby na stanowisko: HANDLOWIEC (Export Manager).

Miejsce pracy: Zgierz

Twoja praca będzie polegać na budowaniu nowych kanałów sprzedaży zagranicznej.

Będziesz mieć w ofercie przepiękne artykuły dekoracyjne i florystyczne, które mogą sprawić wiele radości klientom. Jeśli masz zmysł estetyczny i cenisz piękno, masz nowoczesne podejście do sprzedaży i biegle porozumiewasz się po angielsku – to ta praca jest dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

  • Budowanie nowych kanałów sprzedaży w krajach Europy Zachodniej (w szczególności Wielka Brytania i Niemcy).
  • Bezpośredni kontakt z klientem.
  • Sprzedaż i negocjacje handlowe.
  • Tworzenie dokumentacji sprzedażowej (wystawianie faktur i dokumentów eksportowych).

Oczekiwania:

  • Postawa proaktywna, życzliwość i pozytywne nastawienie do ludzi.
  • Świetna organizacja pracy – umiejętność samozarządzania swoją pracą po okresie wdrożenia.
  • Umiejętności handlowe – budowanie nowej sieci kanałów sprzedaży, pozyskiwanie nowych klientów.
  • Dobra znajomość języka angielskiego – codzienna komunikacja z klientami z zagranicy.
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.
  • Chęć do zdobywania nowej wiedzy i ciągłego rozwoju.

Godziny pracy:

  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie rodzinnej w przyjemnej atmosferze, opartej o wzajemne zaufanie.
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie miesięczne w wysokości 3000-3500 zł netto.
  • Premię za realizację celów sprzedażowych.
  • Możliwość awansu wraz z rozwojem działu.

Prosimy o przesłanie CV na adres: warszawa@personia.pl oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych za pomocą formularza dostępnego na naszej stronie: https://www.warszawa.personia.pl/rodo/