Oferta pracy: opiekun magazynów (Warszawa)

Personia jest firmą rekrutacyjno-szkoleniową, działającą na rynku od 2008 roku. Naszą domeną są rekrutacje prowadzone dla naszych Klientów z różnych branż. Specjalizujemy się w procesach rekrutacyjnych prowadzonych w formie Direct & Executive Search.

Obecnie dla naszego Klienta działającego w branży fotelików dziecięcych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Opiekun magazynów firmy.
Miejsce pracy: Warszawa.

Szukamy bardzo skrupulatnej osoby, która zawsze wie, co gdzie ma. Docelowo fanatyka porządku i dokładności.

Cel stanowiska:

Zapewnienie sprawnej obsługi magazynów firmy, kontrola ich stanu i zaopatrzenia.

Zakres obowiązków:

  • Czuwanie nad prawidłowym przyjęciem towaru do magazynu centralnego (przy sklepie w Warszawie).
  • Nadzór nad zaopatrzeniem podręcznych magazynów w punktach regionalnych (obecnie 5 punktów, sieć będzie się rozwijać i otwierać kolejne).
  • Kontrola stanów magazynowych, prowadzenie ewidencji.
  • Wydawanie towarów z magazynu centralnego.
  • Nadzór nad optymalnym wykorzystaniem powierzchni magazynowej.
  • Układanie towarów w magazynie (praca fizyczna).
  • Zarządzanie dokumentacją magazynową (PZ, WZ, MM) magazynu centralnego i nadzór nad magazynami w punktach regionalnych (logistyka magazynowa).

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu magazynu.
  • Umiejętność organizacji pracy własnej.
  • Chęć rozwoju – zarządzanie siecią magazynów w punktach regionalnych.
  • Brak przeciwwskazań do noszenia przedmiotów o wadze do 17 kg,
  • Ze względu na ścisłą współpracę z policją, wymagana jest nieposzlakowana opinia.

Opcjonalnie:

  • Doświadczenie w prowadzeniu busa do 3,5 tony
  • Uprawnienia na wózki widłowe

Godziny pracy:

  • poniedziałek piątek 8-16/ 9-17.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia.
  • Kurs języka angielskiego dla chętnych.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres: warszawa@personia.pl oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych za pomocą formularza dostępnego na naszej stronie: https://www.warszawa.personia.pl/rodo/