Oferta pracy: Technik-handlowiec (Wrocław)

Personia jest firmą rekrutacyjno-szkoleniową, działającą na rynku od 2008 roku. Naszą domeną są rekrutacje prowadzone dla naszych Klientów z różnych branż. Specjalizujemy się w procesach rekrutacyjnych prowadzonych w formie Direct & Executive Search.

Obecnie dla naszego Klienta działającego w branży fotelików dziecięcych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Technik handlowiec – w branży fotelików dziecięcych
Miejsce pracy: Wrocław

Twoja praca będzie przekładać się na ratowanie życia dzieci, które mogą uczestniczyć w wypadkach samochodowych. Zostań ekspertem w zakresie bezpieczeństwa dzieci w transporcie.

Zakres obowiązków:

  • Bezpośredni kontakt z klientem.
  • Dobór i montaż fotelików samochodowych.
  • Sprzedaż odpowiednio dopasowanych fotelików.

Oczekiwania:

  • Atutem doświadczenie w sprzedaży/pracy z klientem.
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi.
  • Pozytywny stosunek do dzieci, umiejętność budowania relacji i wchodzenia w zabawę z dziećmi 1-7 lat.
  • Ogólne umiejętności techniczne (manualne), dobra koordynacja wzrokowo-ruchowa.
  • Umiejętność aktywnego słuchania.
  • Umiejętność budowania wizerunku eksperta.
  • Chęć do zdobywania nowej wiedzy i ciągłego rozwoju.
  • Brak przeciwwskazań do noszenia przedmiotów o wadze do 17 kg,
  • Ze względu na ścisłą współpracę z policją, wymagana jest nieposzlakowana opinia.

Godziny pracy:

  • Cały etat: praca od wtorku do piątku w godzinach 12.00-20.00, w sobotę w godzinach 9.00-17.00
  • Pół etatu: praca od wtorku do piątku w godzinach 16.00-20.00, w sobotę w godzinach 9.00-17.00

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość pracy na cały lub na pół etatu.
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia.
  • Dodatkowy składnik wynagrodzenia: prowizję od sprzedaży.
  • Kurs języka angielskiego dla chętnych.
  • Zdobycie unikalnej wiedzy i kompetencji.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres: warszawa@personia.pl oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych za pomocą formularza dostępnego na naszej stronie: https://www.warszawa.personia.pl/rodo/